Свиреп удар! Жена заби колата си в камион в Стамболийски

Шофьорка е без сериозни наранявания след катастрофа вчера в Стамболийски, съобщават от пловдивската полиция.

Сигналът е получен в полицията около 9 ч. – при заобикаляне на друго МПС лек автомобил „Фолксваген“ навлязъл в насрещната лента и се блъснал в камион „Ивеко“.

В болница за наблюдение е настанена 40-годишната жена, управлявала колата. Тя и водачът на камиона, на 67 години, са изпробвани за употреба на алкохол, стойностите са отрицателни.

По случая е взето административно отношение.

В социалните мрежи очевидци коментират, че ударът е бил много силен и по-чудо жената се е разминала без сериозни наранявания.

Снимката е илюстративна