Токови удари оставиха много пловдивчани без вода!

Токови удари спряха работата на помпени станции „Север“ и „Юг“, научи Kichuka.bg. Много пловдивчани останаха без вода.

Заради токови удари по трасето на „Енерго Юг“ има нарушено водоподаване по високите етажи на град Пловдив, съобщават от ВиК-Пловдив.

Няма обявен часови интервал, за който ще бъде отстранен проблемът.

От дружеството посочват само, че водата ще тръгна, когато бъде възстановено ел.захранването.

Ако Kichuka.bg – мястото на „Кючук Париж“ Ви харесва, последвайте ни във Фейсбук. Може да споделите статия с бутоните: