Деца с опасно забавление в Пеещите фонтани

Деца се забавляват във водата на Пеещите фонтани в Цар Симеоновата градина. За това сигнализира Kichuka.bg пловдивчанин.

Наскоро „отворените“ и пълни с вода Пеещи фонтани, вече стават обект на забавление за учениците. Но тези закачки може и да са доста опасни.

Ето на какво е станал свидетел днес очевидец, докато си е почивал край популярната пловдивска локация:

Беше някъде около 17 ч. Няколко момчета, на видима възраст около 15-16 години, се боричкаха до фонтаните в района на бившето заведение „Морадо“. В един момент едното се озова във водата. Първоначално помислих, че е паднало, но май го бяха бутнали неговите приятели като един вид игра. Защото се чуваха как се смеят всички деца, а това, което вече беше мокро във водата, след като излезе от нея, после пак си влезе обратно. Цялата суматоха продължи сравнително кратко време, но успях да направя снимка. Не видях да има някъде служители на Общинска охрана в района, за да направят забележка. При всички случаи цялата тази безобидна уж игра, може да има и лоши последствия понякога.

Ако Kichuka.bg – мястото на „Кючук Париж“ Ви харесва, последвайте ни във Фейсбук. Може да споделите статия с бутоните: