Хората в Кючука в потрес от вечните улични ремонти
Покъртително е състоянието на доста улици в Кючука. Някои са така заради липса на ремонт от дълго време, но има и такива, които уж са претърпели такъв, но резултатът след това е плачевен.
Интересното е, че винаги има някакви оправдания от различните институции, отговорни за това. Лошото е, че обикновените хора от „Кючук Париж“ са длъжни да търпят постоянно ставащото. Населен квартал, но с потресаваща инфраструктура.
До Kichuka.bg пристигат оплаквания от живущи в квартала за подобни проблеми. То не е „Александър Стамболийски“, „Петър Стоев“, „Македония“ и още и още. Проблемите около Южния обходен колектор са пословични, сроковете около ремонтите рядко се спазват.
Винаги някъде е разкопано. Елате да видите на „Петър Стоев“ какво е, ами пресечката с „Македония“ до ресторант „Тромпета“, то е някакъв ужас. И най-жалкото е, че това е точно до районното кметство. Сега като почнат и новият грандиозен ремонт на кръстовището на „Коматевско“ и „Ал. Стамболийски“, ще се блокира квартала за месеци. Ужас, ужас.
Споделя пловдичанин за Kichuka.bg.
Друг жител на квартала споделя в социалните мрежи за ремонт, след който една дупка не може да бъде запълнена с месеци. Въпросното място е ул.“Васил Ихчиев“ 8.


