В „Ергенът“ мъж и жена ще търсят заедно любовта! България отново изненадва

За първи път в света, в българското предаване на „Ергенът“, мъж и жена ще търсят заедно любовта, съобщават от bTV.

За първи път в световната история на предаването един мъж и една жена ще търсят любовта едновременно!

Той ще отвори вратите на своето имение за дами, готови да го впечатлят и да спечелят сърцето му.

Тя ще посрещне господа, които вярват в любовта и са готови да се борят за нейното внимание.

Кастингът за „Ергенът: Марс и Венера“, насочен както към жени, така и към мъже, вече е отворен.

За първи път в рамките на един сезон кандидатите ще могат да се включат в две различни романтични истории – като дами, които желаят да срещнат своя Ерген, или като господа, готови да се борят за сърцето на една жена, съобщават още от телевизията.

Припомняме, че в миналия сезон на „Ергенът“ за първи път в България, двойка остана заедно и след снимките. Това бяха Крис и Елеонора.